Vieglatlētika

Post date: Mar 22, 2010 12:15:16 PM

6.-7. martā Krāslavas sporta skolas vieglatlēti piedalījās tradicionālajās starptautiskajās sacensībās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Krāslavas meitenes atveda mājās rekordlielu skaitu medaļu:

Evelīna Petunova sacensībās piedalījās trijās disciplīnās un visās izcīnīja medaļas -

augstlēkšanā - 2. vieta (1.55), lodes grūšanā - 2. vieta ( 11.93) un 60m barjerskriešanā - 3.vieta (9.70 sek.).

Alīna Japiņa (8.a klase) 60m sprinta distancē ļoti stiprā konkurencē, uzlabojot personisko rezultātu 8,44 sek., kvalificējās finālam un rezultātā izcīnīja 7. vietu. 200m skriešanā Alīna ar trešo rezultātu (27,82 sek.) arī tika finālā un finālskrējienā izcīnīja bronzas medaļu. Līdz ar to abās disciplīnās Alīna izpildīja 2. sporta klasi un viņas rezultāts 200m telpās pietuvojas 1. sporta klasei (27,44 sek.).

("Krāslavas vēstis" 2010.g. 19. marts)

Krāslavas Valsts ģimnāzijas vidusskolas klašu skolēnu basketbola komanda ieguva 1. vietu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā, kuras notika Balvu novada Rugājos 26. februārī. Apsveicam!!!