Mūsu skolas debatētāji debašu turnīrā Daugavpilī 2011.gada 10.martā uzvarēja 6.reizi pēdējo 4 gadu laikā

Post date: Mar 23, 2011 12:54:40 PM

10.martā Daugavpils Valsts ģimnāzijā notika kārtējais Latgales novada debašu turnīrs. Latgales debatētāji centās pārliecināt oponentus un tiesnešus, debatējot par tēmu „ES un Āfrikas valstu līdztiesīga partnerība ir/nav perspektīva”.

Fotogrāfijā mūsu debatētāji Evija Vagale, Ilga Skerškāne, Daiga Ugare, Evelīna Puzo, Mairita Metlova, Ilze Andžāne Daugavpils Valsts ģimnāzijas zālē.

Turnīra laikā notika divas debašu kārtas. Pirmajā kārtā abas mūsu skolas komandas uzvarēja. Otrajā kārtā galvenais tiesnesis lika mūsu komandām debatēt savā starpā, un, protams, vienai komandai nācās piekāpties.

Finālā Evija Vagale, Daiga Ugare, Ilga Skerškāne spēlēja ar Daugavpils Valsts ģimnāzijas komandu un uzvarēja. Šī uzvara meitenēm ir sestā četru gadu laikā - kopš viņas debatē.

Mūsu otrā komanda pēc punktiem ieņēma 3.vietu. Fotogrāfijā Ilze Andžāne, Skolotāja Viktorija Nalivaiko, Evelīna Puzo, Mairita Metlova.

Paldies debatētājiem par izcilu startu debašu turnīrā.