Vienoti sportā

Post date: Apr 4, 2014 6:46:16 PM

Vienā no pavasara pirmajām dienām tradicionāli, bet ar jauninājumiem Krāslavas Valsts ģimnāzijā notika „Sporta diena 2014”. Šajā dienā klases kolektīvi pārvērtās par profesionālām virves vilkšanas, florbola, stafešu un viktorīnas komandām, kā arī spēja atklāt sevī snaudošo sportistu novusā, šaušanā, dambretē, badmintonā, šautriņu mešanā, galda tenisā un daudzcīņā meitenēm.

Pulcējoties skolas aktu zālē, „Sporta dienas 2014” atklāšanas ceremonijā mēs izbaudījām direktora pacilājošo runu, Sporta dienas karoga svinīgo ienešanu zālē un skolas aktīvistu priekšnesumus. Sajutām enerģijas un pozitīvā garastāvokļa viļņus, vienojoties kopīgā rīta rosmē, kas piepildīja mūsu skolas telpas ar īpašu – sporta - atmosfēru.

Šajā gaisotnē ar mums dalījās arī Aulejas un Izvaltas pamatskolās, kas ar savu klātbūtni saliedēja mūs un veicināja sadarbību starp skolām. Priecājāmies, ka Aulejas un Izvaltas pamatskolas skolēni bija ļoti sportiski un labi konkurenti.

Kopumā rezultāti svārstās no 15 līdz 51 punktam, klases savā starpā sadalīja 10 vietas. Kopskaitā par aktīvākajām un sportiskākajām klasēm kļuva 10.c, 9.a un 12.c klase. Īpaši tika sveikti arī individuālo sporta veidu uzvarētāji.

Sporta dienai tuvojoties beigām, skolas laukumā visi pulcējās uz noslēgumu, kuru papildināja šī gada jauninājums – flešmobs, kur ikviens sevī varēja izjust dejotāja garu. Flešmobs guva popularitāti arī ārpus skolas telpām, jo katrs dalījās ar pozitīvajām emocijām pēc aktīvās dejas.

Mēs lepojamies ar mūsu skolu. Izsakām lielu un mīļu pateicību skolas administrācijai, visiem skolotājiem. Atsevišķu pateicību vēlamies izteikt sporta skolotājiem D.Duškinam un N.Raudivei par pārdomāti organizētu darbu šajā pasākumā, I. Skerškānei, D. Andžānei un I. Balulei par sporta dienas karoga izveidi un noformēšanu. Paldies sakām arī Aulejas un Izvaltas pamatskolām par piedalīšanos mūsu sporta svētkos.

Paldies, ka arī šogad mēs spējām būt vienoti sporta aktivitātēs, izjust smaidu uz lūpām un sāpes muskuļos.

Mūsu klase par visinteresantāko sporta veidu atzina stafetes un florbolu. Florbols, novuss un stafete bija sporta veids, kurā piedalījās visvairāk skolēnu.

11. b klases kolektīvs un audzinātāja D. Skudra.