Uzņēmējdarbības idejas Aizkrauklē

Post date: Mar 28, 2017 5:18:40 AM

17. martā mums, Krāslavas Valsts ģimnāzijas 10. c klases skolēniem - Olgai Kurakinai, Leo Lisicinam un Rolands Lisenokam -, bija izdevība būt Aizkrauklē, lai piedalītos konferencē „Izaugsme jauniešiem”, kas iedvesmoja jauniešus uz biznesa ideju veidošanu un īstenošanu.

Braucienu organizēja Krāslavas dome, un ar mums kopā braucienā piedalījās Krāslavas domes priekšsēdētāja vietnieks Viktors Moisejs.

Mēs piedalījāmies vairākās lekcijās, virzītās uz jauniešu ieinteresēšanu ekonomikas nozarē. Ar lielu aizrautību klausījāmies vairākus lektorus.

Jaroslavs Romanovičs izskaidroja tīklošanās nozīmi mūsdienīgā sabiedrībā, kā un kur veidot ciešas saites ar noteiktiem cilvēkiem. Lekcija bija aizraujoša, jo J. Romanovičs pasniedza jaunu, interesantu informāciju. Tālāk ar mums darbojās A. Plotkāns. Viņš sniedza padomus, kā radīt savu biznesa ideju un par uzņēmējdarbības perspektīvām laika posmā no 2017. gada līdz 2020. gadam. Nākamo lekciju novadīja R. Ķīlis. Viņš sniedza informāciju par uzvedības ekonomiku un par jēdzienu "Bikstīšana", kas nozīmē - cilvēku virzīšana pretī mērķim, izmantojot dažādas metodes.

Kopumā diena bija interesanta un aizraujoša. Lektori sniedza daudz jaunas informācijas par uzņēmējdarbību, kā arī padomus, kā vajadzētu uzsākt un vadīt savu biznesu, lai tas būtu veiksmīgs.

Krāslavas Valsts ģimnāzijas skolēni

R. Lisenoks, L. Lisicins.

(Foto O. Kurakina)