Sevi piesaka KVĢ 7.klase

Post date: Nov 27, 2015 6:11:24 AM

Krāslavas Valsts ģimnāzijas 7.klases skolēni šī gada 19.novembrī piedalījās biedrības “Sportists” organizētajā pasākumā “Sporto sev un Latvijai”, kas tika veltīts Latvijas 96. dzimšanas dienai. Pasākuma mērķis bija veicināt patriotisma apziņu un radīt valsts svētku noskaņu, kā arī popularizēt aktīvu dzīvesveidu kā saturīgu brīvā laika pavadīšanas iespēju jauniešu vidū.

Katrs dalībnieks varēja piedalīties gan individuālajās, gan komandu aktivitātēs, un mūsu bērni to arī labprāt darīja: gan zēni, gan meitenes veica vēdera preses vingrinājumus uz laiku - 1 minūte, roku saliekšanu un iztaisnošanu no vingrošanas sola, bet tikai zēni - pievilkšanos pie stieņa. Bijām priecīgi, ka mūsu komandas skolēns Jānis Vorslovs ieguva godalgoto 2.vietu.

Bija arī komandu aktivitātes: šķēršļu josla, komandas attapības aktivitāte saistībā ar Latvijas valsti, kā arī sadraudzības spēle “Tautas bumba”. Lai pārvarētu šķēršļu joslu, skolēniem bija nepieciešams būt saliedētiem, pielietot prasmes darboties komandā. Rezultātā ieguvām 2.vietu. Tautas bumbas sacensībās sīvā cīņā guvām uzvaru spēlēs ar Robežnieku un Indras pamatskolu, bet piekāpāmies Varavīksnes vidusskolas komandai un ieguvām 2.vietu.

Šāda veida aktivitātes ļauj klases audzinātājam labāk iepazīt savas klases skolēnus, pamanīt tās rakstura īpašības, kuras ne vienmēr izpaužas mācību procesā. Krāslavas Valsts ģimnāzijas 7.klases skolēni, kuri pie mums ieradušies no Krāslavas, Aulejas, Kombuļu un Izvaltas pamatskolas, kopā ir tikai trīs mēnešus, bet pasākumā visās aktivitātēs darbojās ļoti saliedēti, atbalstīja viens otru un palīdzēja.

Paldies visiem pasākuma “Sporto sev un Latvijai” organizētājiem un galvenajai tiesnesei Ilonai Vanagai par interesantām aktivitātēm un balvām, ko saņēmām noslēgumā.

Dina Skudra,

7.klases audzinātāja