Radošās darbnīcas “Nāc un darbojies!”

Post date: Jun 25, 2015 6:57:17 AM

Šodien, 16.jūnijā, Krāslavas Valsts ģimnāzijā darbu uzsāka radošās darbnīcas “Nāc un darbojies!” Neskatoties uz to, ka nometne bija plānota 6.-8.klašu skolēniem, ir atsaucība arī no jaunāko klašu bērniem - jau pirmajā dienā aktīvi darbojās 32 Krāslavas novada bērni vecumā no 5 līdz 15 gadiem. Pēc direktora uzrunas un filmas par ģimnāziju noskatīšanās, nometnes dalībnieki apliecināja sevi dažādās radošajās darbnīcās - teātra sporta spēlēs, zīmēšanas konkursā, augu izpētes un preparēšanas mākslā, kā arī dienas izskaņā – futbola mačā.Kamēr skolēni darbojās, ģimnāzijas skolotāji parūpējās par garšīgām un sātīgām pusdienām, kas arī deva papildus spēku un enerģiju.

Bērniem priekšā vēl ir divas aizraujošas un piedzīvojumiem bagātas darbošanās dienas, savukārt vecāki var justies droši par to, ka viņu atvases lietderīgi pavada vasaras brīvlaiku.

Lielu paldies par atbalstu radošo darbnīcu organizēšanā sakām Aglonas, Dagdas un Krāslavas Sarkanā Krusta nodaļai un personīgi nodaļas vadītājai Sandrai Molotokai.