“Nāc spēlēt!”

Post date: Nov 27, 2017 11:06:25 AM

Tieši šāds aicinājums nedēļas laikā mudināja Krāslavas Valsts ģimnāzijas audzēkņus un skolotājus 22.novembri izplānot tā, lai vakarā ar labu noskaņojumu un azarta pilni varētu ierasties skolā uz skolēnu pašpārvaldes rīkoto spēļu vakaru.

Un tas izdevās! Līdz pat plkst.20.00 skolas telpās darbojās tie, kas atnāca draudzīgā kompānijā lietderīgi un varbūt vēl neierasti pavadīt laiku.

Skolēni pārbaudīja savas koncentrēšanās spējas, «izkustināja» savus prātus un kārtējo reizi pierādīja, ka viņi ir visatjautīgākie un visjaukākie. Spēlējot tādas spēles kā «UNO», «21», pingpongu, «Pingvīnu», pokeri, «Jūras kauju», «BINGO», dambreti un šahu, kā arī risinot dažādas matemātiskas spēles, kā “Pentamino”, “Mezglu raisīšana” un daudzas citas, kurām pat nosaukumus izdomāt nevarēja, dalībnieki krāja sev punktus, kurus vēlāk samainīja «kasē» pret žetoniem, lai, tos sakrājot vairumā, samainītu pret saldajām balvām. Lai gan dalībnieku skaits nebija pārāk liels, pie “kases” radās sastrēgumi un, lai rindas gaidīšanas laiks būtu interesantāks un ne tik garlaicīgs, skolēni aktīvi pārbaudīja savu izturību, spēlējot «Twister» un dejojot «Just Dance», kā arī spēlējot «Klasītes» un «Monopolu».

Vakara noslēgumā balvu ieguvējiem un visiem dalībniekiem sanāca jauka un interesanta fotosesija, kuras laikā skolēni dalījās savos iespaidos un dāvināja pozitīvas emocijas un laimīgus smaidus viens otram.

Paldies visiem, kas atbalstīja mūsu ideju! Paldies ģimnāzijas administrācijai par sagādātajiem pārsteigumiem skolēniem!

Krāslavas Valsts ģimnāzijas

skolēnu parlamenta prezidente A.Samsonoviča