Latvijas Kultūras kanona konkurss 2016-2017 "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"

Post date: Nov 30, 2016 11:00:56 AM

Latvijas Kultūras kanons Latviju sveic ik gadu, aicinot vidusskolēnus piedalīties konkursā. Šogad konkurss norisinās jau 5 gadu un moto šogad ir Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei - ikvienam, ik dienu.

Paldies komandai par radošumu un patstāvību!

Latvijas Kultūras kanona konkurss vidusskolēniem norisināsies trīs kārtās. Pirmajā, reģionālajā, kārtā 10.novembrī Latgales vēstniecībā "Gors" pulcējās Latvijas Kultūras kanona konkursa 2016-2017 "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei" Latgales reģiona dalībnieki.

Krāslavas Valsts ģimnāzija jau piekto gadu piedalās Latvijas kultūras kanona konkursā. Arī šogad piedalīšanās konkursā bija veiksmīga – 1.vieta. Tātad, kopā ar Bebrenes vispārizglītojošo un profesionālo vidusskolu piedalīsies konkursa otrajā un trešajā kārtā.

Krāslavas Valsts ģimnāziju šogad pārstāvēja 11. klases – Laura Dzalbe no 11.d klases, Sintija Skerškāne un Justīns Stivriņš no 11.c klases.

Konkursa otrā kārta notiks 20. janvārī Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā "Zirgu pasts", kur satiksies radošajā darbnīcā ar firmas "Brain Games" pārstāvjiem.