Laikraksts „Ezerzeme” aicina

Post date: Feb 21, 2014 1:16:37 PM

Iespēja TEV,

ja tu esi skolas avīzes redaktors, žurnālists vai vienkārši radoši domājošs skolēns!

Laikraksts „Ezerzeme” aicina avīzes veidošanā iesaistīties jaunos žurnālistus!

Vairāku desmitu gadu pastāvēšanas laikā, laikraksts „Ezerzeme” pirmo reizi veidos jauniešu lappusi -- Solis --, kurā savu talantu žurnālistikā varēs attīstīt ikviens Krāslavas, Dagdas un Aglonas novada skolu skolēns.

Kādam ir jābūt jaunajam žurnālistam?

Tādam kāds/ -a esi TU!!!

Izdomas bagāts, ar plašu redzesloku, savā jomā zinošs, atvērts, komunikabls, drošs un mērķtiecīgs! (vecuma ierobežojumu nav!)

Atpazini sevi?!

Tad jau savu pirmo rakstu tūlīt pat sāc rakstīt un sūti to uz e-pastu: ezerzeme@ezerzeme.lv (ar norādi – jaunais žurnālists)

Par ko tu vari rakstīt?

Par visu, kas interesē tevi un tavus draugus, klasesbiedrus un vienaudžus. Tie var būt interesanti atgadījumi no skolas dzīves, intervijas ar taviem līdzcilvēkiem (skolotājiem, skolas biedriem u.c.), tavu vienaudžu viedoklis par valstī un pasaulē aktuālām lietām, raksti par tev aktuālām problēmām, jautājumiem utt., interesanti domugraudi no jūsu domrakstiem un skolēnu sacerētas rīmes. Vārdu sakot, viss, kas ir aktuāls tavā ikdienā ir aktuāls arī lappuses Solis lasītājiem!

Kā rakstīt?

Informācijai jābūt jauniešiem, skolēniem uztveramā valodā. Raksta apjoms nedrīkst pārsniegt 1 A4 lappusi, rakstot 14 šriftā. Nekādā gadījumā personīgi neaizskar nevienu cilvēku un lieto pieklājīgus izteicienus J !Rakstus vari iesniegt latviešu, krievu un latgaliešu valodās! Vari pievienot arī vizuālo materiālo (fotogrāfijas, zīmējumus u.c.)

Lai izdodās!

Esi aktīvs un piedalies!