Krāslavas Valsts ģimnāzijas audzēkne Ieva Jokste uzvar erudītu konkursa „Gudrs, vēl gudrāks„ pusfinālā un marta vidū piedalīsies finālā

Post date: Feb 18, 2015 7:05:48 AM

„Gudrs, vēl gudrāks” ir LTV1 erudīcijas spēle, kurā katrs savā klašu grupā sacenšas 6.-11.klašu skolēni. Kompetenti eksperti katrā spēlē

ir sagatavojuši atbilstošus jautājumus konkrētai vecuma grupai. Jautājumi ietver mācību vielu un sabiedriski aktuālas tēmas mūzikā, mākslā, vēsturē, politikā un citās jomās.

Savus jautājumus spēles dalībniekiem gan atraktīvā video formātā, gan tiešraidē studijā, sagatavo arī sabiedrībā zināmi cilvēki – kultūras jomas pārstāvji, zinātnieki, sportisti, politiķi, mūziķi un citi.

Krāslavas Valsts ģimnāzijas audzēkne Ieva Jokste pieteicās un izgāja atlasi 11.klašu grupā un tika uzaicināta uz pusfinālu, kurš notika Latvijas televīzijā 12.februārī.

Uz televīzijas raidījuma - erudītu konkursa ierakstu Ievu atbalstīt devās arī Ievas draugi.

Katrā klašu grupā ir trīs erudītu spēles pusfināli, katrā piedalās pa 12 dalībniekiem. Divi dalībnieki no katra pusfināla tiek finālā.

Konkurss notiek četrās kārtās, pēc katras kārtas daži dalībnieki izkrīt.

Ieva veiksmīgi atbildēja gandrīz uz visiem jautājumiem un kļuva par sava pusfināla uzvarētāju.

2.martā Latvijas televīzija brauc uz ģimnāziju veidot par Ievu Joksti videosižetu, bet marta vidū Ieva piedalīsies LTV1 erudītu konkursa „ Gudrs, vēl gudrāks” finālā.

Turēsim īkšķus!

Krāslavas Valsts ģimnāzijas skolotāja Viktorija Nalivaiko

.

.

.

.