Jauniešu radošās dienas Krāslavas Valsts ģimnāzijā.

Post date: Sep 26, 2018 6:41:02 AM

Septembris skolās ienāk ar asteru, gladiolu un dāliju pušķiem, ar skolēnu jautrajām čalām, ar apņemšanos sasniegt jaunas virsotnes…Un mūsu skolā arī ar nu jau tradicionālo Sarkanā Krusta nometni.

No 10. līdz 12.septembrim skolā aktīvi darbojās 25 Krāslavas un Dagdas novada, kā arī 11 norvēģu jaunieši, lai atkal un atkal domātu un runātu par labestību, palīdzību, sapratni un iejūtību. Sadraudzības spēļu, radošās darbnīcas – maisiņu apgleznošanas - laikā (tā bija pirmā nometnes diena) mūsu jaunieši plānoja ciemiņu sagaidīšanu, kā arī darināja maisiņus, ko uzdāvināt saviem norvēģu draugiem. Nākamajās divās dienās skolā skanēja angļu valoda, notika pirmās palīdzības nodarbības, sportiskas aktivitātes pilsētas stadionā, pamatīga, jautra un intelektuāla skriešana pa skolu, savācot vasaras atbalsi – varavīksnes krāsas, kā arī norvēģu piedāvātā prezentācija par jaunāko tehnoloģiju – moderno aprīkojumu ātrās palīdzības brigādei - izmantošanu pirmās palīdzības sniegšanā.

Pirms šķīrāmies, viens otram dāvinājām spēka krelles, kas ar savu pozitīvo enerģiju katru no mums sildīs un uzmundrinās līdz nākamajam gadam – nākamajai tikšanās reizei.

Liels Paldies Krāslavas Valsts ģimnāzijas skolotājiem, kas atbalstīja jauniešus un kopā darbojās dažādās aktivitātēs, mūsu skolas pavārei V.Kazimirovai, kuras gatavotais ēdiens no šķīvjiem pazuda vienā brīdi – viss bija tik garšīgs un veselīgs, un, protams, vislielākais Paldies S.Molotokai, Latvijas Sarkanā Krusta Krāslavas komitejas izpilddirektorei, par iespēju organizēt radošā dienas un baudīt laiku kopā ar novada jauniešiem.

I.Stikute, Krāslavas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece