Iekrāso manu pasauli

Post date: Dec 16, 2015 6:17:24 AM

Novembra sākumā e - klases portālā parādījās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „ZEIMUĻS” uzaicinājums Latvijas skolēniem piedalīties radošo darbu konkursā „Iekrāso manu pasauli”.

Tēma ļoti ātri piesaistīja mūsu uzmanību, tāpēc, ilgi nedomājot, mudinājām skolēnus pieteikties šim konkursam. Kā rezultātā no Krāslavas Valsts ģimnāzijas tikai aizsūtīti 12 skolēnu darbiņi. Liels bija mūsu pārsteigums, kad uz apbalvošanas ceremoniju tika uzaicināti visi skolēni: Anastasija Ludvika Ižika (7. kl.), Artūrs Dzalbs (8. kl.), Antra Umbraško (8. kl.), Emīls Stivriņš (10. c kl.), Justīns Stivriņš (10. c kl. ), Samanta Sozvirska (10. c kl.), Gunta Maijere (11. b kl.), Laura Gutāne (11. b kl.), Viktorija Voitkūna (11. b kl.), Rainers Upenieks (11. b kl.), Dainis Vorslovs (11. c kl.), Armands Jānis Stepiņš (11. c kl.).

Un tā 10. decembra pēcpusdienā, draudzīgi „okupējot” Sporta skolas mikroautobusu, devāmies ceļā uz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru „ZEIMUĻS” Rēzeknē. Lielākā daļa mūsu skolēnu bija pirmo reizi „ZEIMUĻA” telpās, tāpēc ar lielu interesi pirms pasākuma devāmies nelielā ekskursijā pa mājīgajām šī centra telpām.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija pagāja, baudot gan suminājuma vārdus laureātiem, gan skatoties „ZEIMUĻA” kolektīvu priekšnesumus. Ar lepnumu varam paziņot, ka Justīns Stivriņš šajā konkursā ieguva 1. vietu, Gunta Maijere ieguva 2. vietu, bet Anastasija Ludvika Ižika ieguva Rēzeknes Augstskolas veicināšanas balvu par radošumu un savas pasaules redzējuma atklāsmi, un arī Artūrs Dzalbs ieguva Rēzeknes Augstskolas veicināšanas balvu par patriotisku un emocionālu domu izklāstu. Savukārt visi pārējie skolēni saņēma pateicības rakstu un nelielu piemiņas balvu.

Šis konkurss kārtējo reizi pierāda, ka nav jābaidās piedalīties un eksperimentēt, jo agri vai vēlu pūliņi vainagojas ar panākumiem.

Latviešu valodas skolotāja A. Jakovele