GTP noslēguma pasākums!

Post date: Dec 17, 2010 3:15:16 PM

Aizvien biežāk skolēni meklē jaunas iespējas, kā apgūt svešvalodas, un skolotāji steidz tik atbalstīt! Jau kopš 1999. gada mūsu skolas skolēni aktīvi piedalās Global Teenager Project (Pasaules Jauniešu Projektā). Projekta ietvaros viņi apspriež un diskutē par sabiedrībā svarīgiem jautājumiem, praktiski pielieto savas svešvalodu zināšanas, paplašina savu redzesloku un uzzina daudz ko jaunu.

10. decembrī Krāslavas Valsts ģimnāzijā no tika GTP noslēguma pasākumus, uz kuru ieradās viesi no Rīgas, Balviem, Daugavpils un arīdzan no Krāslavas.

Pasākums bija tik tiešām izdevies, jo sākumā ikviens varēja piedalīties skolotājas V. Bērtiņas un skolotājas L. Kolosovskas vadītajās nodarbībās un vēlāk iemalkot tēju un nogaršot daudzināto Krāslavas kliņģeri. Kad nu tas bija paveikts, visi pievērsās pasākuma nopietnākajai un svarīgākajai daļai. Katra skola dalījās savā projektu pieredzē, stāstīja par tēmām, kuras tik apspriestas, piedaloties GTP. Skatītāji varēja baudīt gan oriģinālas prezentācijas, gan aizraujošus video, gan arī skanīgas dziesmas.