Ekskursija uz Cēsu pili

Post date: Nov 27, 2017 11:03:26 AM

Projekta , „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekta numurs: 8.3.2.2./16/I/001) ietvaros Krāslavas Valsts ģimnāzijas, Indras un Robežnieku pamatskolas 7. klašu skolēni un vēstures skolotāji A.Kadenecs, I.Slesars un A.Stavro šī gada oktobrī apmeklēja Cēsu pili ar mērķi padziļināt savas zināšanas Latvijas vēsturē.

Interesants bija gida stāstījums par Cēsu pils vēsturi. Varējām klātbūtnē izjust viduslaikus, jo mūsu uzmanību piesaistīja vairāki eksponāti, piemēram, bruņinieka tērps un Livonijas sievietes galvas veidojums, darināts pēc jaunākiem zinātniskiem pētījumiem un tehnoloģijām.

Izmantojām iespēju apmeklēt pasaulslavenā modes mākslinieka A.Vasiļjeva 19.gs. 2.puses modes izstādi.

A.Kadenecs