Eiropas valodu dienā Lietuvā

Post date: Oct 3, 2018 10:20:04 AM

Mēs, 11.c klases skolēni un skolotāja Anita Mateja, 26. septembrī no paša rīta devāmies uz mūsu sadraudzības skolu Lietuvā – Visaginas “Verdenes” ģimnāziju, lai piedalītos Eiropas Valodu dienā rīkotajā konferencē ‘’Living in multicultural community’’.

Tika apspriesta iegūtā pieredze, atrodoties multikulturālajā sabiedrībā, iespējamie izaicinājumi un ieguvumi, kā arī bija iespēja komunicēt ar skolēniem no citām Lietuvas un Latvijas skolām, jo mēs kopā sadarbojāmies grupās. Noderīga informācija, draudzīga atmosfēra un angļu valodas runāšanas prakse radīja pozitīvu iespaidu par šo pasākumu.

Paldies Visaginas “Verdenes” ģimnāzijai par aicinājumu piedalīties un mūsu skolas administrācijai par sagādāto transportu!

Ieva Ivonna Skerškāne,

Krāslavas Valsts ģimnāzijas 11.c klase