Deju kolektīvu saiets "Lecam pa jaunam, lecam pa vecam"

Post date: Apr 5, 2016 7:33:15 AM

Ilgi gaidītais rīts bija pienācis, un mēs, TDK "Jumis" dalībnieki (Krāslavas Valsts ģimnāzijas 7.-8.klašu deju kolektīvs), devāmies uz Mālpili, kur notika tautas deju kolektīvu saiets "Lecam pa jaunam, lecam pa vecam". Ierodoties Mālpils vidusskolā, sajutām lielu rosīšanos, jo vispirms notika sporta spēles starp deju kolektīviem. Mēs visi centāmies pierādīt savus spēkus trīs aktivitātēs: pastalu mešanā grozā, stafetē, kurā bija nepieciešama liela veiklība un lokanība, un tautas bumbas spēlē, kurā spriedze un azarts lika sevi manīt. Mums veicās gandrīz izcili – 13 kolektīvu sīvā konkurencē 2. vieta!!! Jāpiebilst, ka zaudējām vien 9.klašu skolēnu kolektīvam!

Vēlāk sākām gatavoties koncertam. Pavisam drīz sekoja mūsu uznāciens. Un tad pazib tādas kā bailes, kā uztraukums. Un, kad pēkšņi aizmirstas deju soļi, tu jautā – kādi tie bija? Un kāds smejot atbild: "Dejo! Kājas atcerēsies!" Prieks, ka tev blakus ir tava komanda.

Pēc koncerta notiek apbalvošana, kurā neaizmirst nevienu, un katrs kolektīvs saņem balvu un nomināciju.

Noslēgumā bija diskotēka un tālais brauciens uz mājām, bet mūsu nogurumu mazināja modernais un ērtais autobuss, un mājupceļš nemaz nelikās tik garš. Paldies mūsu TDK vadītājai Ingrīdai Grišānei un klases audzinātājai Ilga Stikutei! Jūs esat lieliskas!

Antra Umbraško, Krāslavas Valsts ģimnāzijas 8.klase