Svešvalodu nedēļa

Post date: Apr 20, 2012 12:45:01 PM

No 26. līdz 30. martam Krāslavas Valsts ģimnāzijā notika Svešvalodu nedēļa. Katru dienu svešvalodu skolotāji piedāvāja kaut ko neparastu un aizraujošu svešvalodu stundās: pirmdiena bija veltīta - vācu valodai, otrdiena - angļu valodai, trešdiena - krievu valodai un ceturtdiena - spāņu valodai.

Piektdien, 30.martā, mūsu skolā notika svešvalodu nedēļas noslēguma pasākums – Svešvalodu svētki -visām Krāslavas pagasta skolām. Kopā ar mūsu 7.-9. klašu skolēniem svētkos piedalījās ciemiņi no Indras vidusskolas, Krāslavas pamatskolas un Varavīksnes vidusskolas, viņi prezentēja savu sveicienu angļu valodā citiem dalībniekiem, piedalījās svešvalodu darbnīcās un noslēgumā rādīja un stāstīja visu, ko bija iemācījušies.

Mums ir īpašs prieks, ka svešvalodu darbnīcas vadīja ne tikai Krāslavas Valsts ģimnāzijas svešvalodu skolotāji, bet arī četras pagājuša gada absolventes – Juta Dombrovska, Anita Rihlicka, Darja Naumova un Marita Lisenoka, kuras mācīja dalībniekiem franču un zviedru valodas pamatus. Paldies visiem skolotājiem un skolēniem – mūsu svētku organizētājiem un dalībniekiem!