Nikolaja dienas pasākums

Post date: Dec 7, 2011 2:33:04 PM

6.decembris Latvijā ir parasta darba diena, bet Vācijā tā ir īpaša diena. It sevišķi to gaida vācu bērni. Tad ciemos pie viņiem nāk svētais Nikolajs. Viņš ir Ziemassvētku vecīša vēstnesis. Jau iepriekšējā vakarā vācu bērni izliek nospodrinātus apavus ārpusē pie durvīm, un naktī Nikolajs čaklajiem bērniem tos pieber pilnus ar saldumiem, bet nerātniem bērniem dažreiz ieliek arī tikai žagaru. Padomāsim, ko mēs katrs atrastu savos apavos?

6. Decembrī mūsu skolas 9.b klases skolēni krista, Inta, Jānis un Viktors, 10. Klases meitenes Anastasija, Samanta un Kristīne piedalījās Daugavpils Vācu valodas tālākizglītības centra rīkotajā Nikolaja dienas pasākumā. Mēs skaitījām dzejoļus vācu valodā, rādījām nelielu Ziemassvētku ainiņu un saņēmām dāvaniņas no Nikolaja. Visiem tas ļoti patika. Lūk, bildes no Nikolaja pasākuma.

Pasākuma priekšnesumus sagatavot palīdzēja skolotājas Romualda Veštere un Anna Vagale.