Latgales reģiona 1. atklātā olimpiāde angļu valodā

Post date: Jan 27, 2011 1:37:02 PM

2011 g. 21. janvārī KVĢ vidusskolēni – novada olimpiādes angļu valodā uzvarētāji – piedalījās Latgales reģiona 1. atklātā olimpiāde angļu valodā un ieguva 2. un 3. vietu! Tik lieli pasākumi nenotiek Latgales reģionā tik bieži, ka mums gribētos, tāpēc paldies Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai, kura sagatavoja telpas, parūpējās par uzdevumiem un paaicināja pie sevis 66 skolēnus no 28 skolām un 28 angļu valodas skolotājus no daudziem Latgales novadiem.

KVĢ 12. b klases skolniece Juta Dombrovska, 2. vietas ieguvēja: „Piedalīšanās Latgales reģiona 1. atklātajā olimpiādē angļu valodā man bija neatkārtojama un aizraujoša pieredze. Bija interesanti pārbaudīt savas zināšanas tik augsta līmeņa olimpiādē. Salīdzinot ar skolas un novada olimpiādēm, daži uzdevumi šķita nedaudz grūtāki, kā arī konkurence bija ļoti spēcīga, taču tas prieku par panākumiem tikai vairoja”.

Toms Zaltāns, 3. vietas ieguvējs: "Uzdevumi olimpiādē izrādījās vieglāki, nekā biju domājis, tomēr bija arī tādi, kuri prasīja piepūli, kā piemēram, lasāmās daļas otrais uzdevums. Runājot par cilvēkiem un atmosfēru, jutos mazliet apmulsis, jo likās, ka visi apkārtējie ir daudz gudrāki un pieredzējušāki angļu valodā. Biju ļoti priecīgs kad manu vārdu minēja starp trešās vietas ieguvējiem. Kaugan uzskatu, ka varēju pacensties un iegūt augstāku vietu".

Skolotāja Ļubova Makareviča: "Es esmu ļoti lepna par saviem skolēniem - Jutu un Tomu, kuri ieguvuši 2. un 3. vietu Latgales reģiona 1. atklātā olimpiāde angļu valodā. Konkurence bija stipra, bet viņi turējās uz godu! Skaidrs, ka tādas zināšanas nevar iegūt divu-triju mēnešu laikā, šis uzvaras pamatā it talants, centība un sūrais darbs. Apsveicu vēlreiz!”

Sīkāku informāciju par Latgales reģiona 1. atklāto olimpiādi angļu valodā var iegūt Preiļu Valsts ģimnāzijas mājas lapā www.pvg.edu.lv sadaļā „Jaunumi”.

Latgales reģiona 1. atklātās olimpiādes angļu valodā rezultāti (htm)