Konkurss „Novadu spēles”

Post date: Jan 12, 2011 12:26:12 PM

8 skolēnu komanda- Karīna, Viktorija, Elvija, Santa, Mairita, Austris, Ilga, Ligita – skolotājas Romualdas vadībā, piedalījāmies konkursā „Novadu spēles”, kuras jau 2. Gadu organizēja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte.

Veiksmīgi izturot 1. kārtu, kurā mums bija nepieciešams savākt un apkopot informāciju par mūsu Krāslavas novadu, tikām finālā, kur sacentāmies ar 7 radošākajām un erudītākajām komandām Latvijā, kuras pārstāvēja Talsu, Limbažu, Siguldas, Vecpiebalgas, Viļakas, Kārsavas un Balvu novadu. Fināls notika LU Sociālo zinātņu fakultātes ēkā Rīgā 5. Janvārī, kur mēs devāmies apņēmības, enerģijas, azarta un zināšanu pilni. Konkursa ietvaros mēs prezentējām savu novadu, atbildējām uz āķīgiem viktorīnas jautājumiem un meklējām risinājumus problēmai – cilvēku migrācija uz citiem reģioniem, kas mums arī veiksmīgi izdevās. Šī diena tik tiešām bija iespaidu pilna un neaizmirstamas pieredzes bagāta.