12.KLASES ABITURIENT!

Post date: Feb 15, 2010 12:16:54 PM

Uzmanību 12. klašu skolēniem!

22. februārī plkst.10:00 videozālē būs prezentācija un informācija par iespējām pieteikties un saņemt "Ceļamaizes"stipendiju. Aicināti visi interesenti uz šo tikšanos ar LU Datorikas fakultātes studentu Aināru Verbicki.

Ja esi motivēts izglītoties Latvijas Universitātē,

esi spējīgs un centīgs mācībās un sabiedriskajā dzīvē un

Tev ir nepietiekams materiālais nodrošinājums studijām,

piesakies Latvijas Universitāte Fonda

stipendijai „Ceļamaize 2010”!

Pieteikšanās on-line: 1.– 22.marts

Pieteikšanās 12.klases skolēniem, aizpildot on-line anketu mājas lapā www.fonds.lv (sākot no 1.marta!!!)

Izvērtēšana: 26.marts - 9.aprīlis

1.kārta: stipendijas „Ceļamaize” pieteikumu izvērtēšana

Intervijas: 12.aprīlis – 14.maijs

2.kārta: intervijas klātienē ar izvirzītajiem pretendentiem stipendijai

Rezultāti: 19.maijs

Rezultātu paziņošana „Ceļamaizes” stipendiātiem

Līgumu slēgšana: 30.augusts

Pēc reģistrēšanās studijām Latvijas Universitātē!

Sumināšana: 16.novembris

Svinīgā stipendiātu sumināšana Latvijas Universitātes Lielajā Aulā

Tuvākai informācijai:

Tālr.: +371 67244120, e-pasts: fonds@fonds.lv

www.fonds.lv

Stipendijas „Ceļamaize” mērķis ir atbalstīt tādus potenciālos Latvijas Universitātes 1.kursa pamatstudiju programmu studentus, kuriem ir nepietiekams materiālais nodrošinājums studijām, bet kuri ir spējīgi un centīgi mācībās skolā (vidējā atzīme virs 7,5 ballēm), motivēti izglītoties, aktīvi sabiedriskajā dzīvē un patiesi vēlas iegūt izcilu izglītību. Katras stipendijas apjoms ir 150 latu mēnesī 10 mēnešu garumā.

Aicinām Jūsu skolu aktīvi līdzdarboties Latvijas Universitātes izglītības pieejamības veicināšanā un mudināt Jums zināmos 12.klases skolēnus, potenciālos Latvijas Universitātes studentus, būt aktīviem, jo uz stipendiju viņi var pieteikties paši, aizpildot on-line anketu LU Fonda mājas lapā www.fonds.lv, sākot no 1.līdz 22.martam.

Ar sirsnīgiem sveicieniem,

Laila Kundziņa