Sasniegumi‎ > ‎Sports‎ > ‎

Sporta diena Krāslavas Valsts ģimnāzijā

Publicēja 2011. gada 27. marts 23:15Sandra Nemenonoka   [ atjaunināts 2011. gada 29. marts 23:10 ]

Līdzās skolas karoga svētkiem, meteņiem, žetonu vakaram , Krāslavas Valsts ģimnāzijas tradīciju listi ir papildinājusi Sporta diena. Šī diena ir guvusi lielu atsaucību gan skolēnu, gan skolotāju vidū, jo ikvienam ir dota iespēja iesaistīties dažādos sporta veidos neraugoties uz fizisko sagatavotību.

Šogad Sporta diena bija 15. martā, kad itin neviens nedomāja par mācībām, bet, iepriekš piesakoties, aktīvi darbojās kādā no septiņiem piedāvātajiem sporta veidiem. To vidū bija volejbols zēniem, basketbols, tautas bumba un badmintons meitenēm, galda teniss, novuss un dambrete gan zēniem, gan meitenēm.

Sporta diena tika atklāta ar virves vilkšanas sacensībām. Jāatzīst, ka tās izvērtās ļoti aizraujošas, spraigas un emocionālas. Kā nu ne, jo spēkiem mērojās 10.kl. apvienotā komanda, 11.kl. apvienotā komanda, 12. kl. apvienotā komanda un skolotāju apvienotā komanda, kuru sastāvā bija četras spēcīgas meitenes un četri varen izturīgi puiši. Šogad sīvā cīņā uzvarēja ģimnāzijas divpadsmito klašu skolēni, kuri bija pārāki par visām komandām.

Virves vilkšana

1.vieta – 12.kl. apvienotā komanda

2.vieta – skolotāju apvienotā komanda

3.vieta – 11.kl. apvienotā komanda

Sporta dienas turpinājuma ikviens iesaistījās sev tuvākajā sporta veidā, kurā varēja parādīt savas fiziskās spējas un arīdzan prāta veiklību. Un kā tad sportā bez labāko trijnieka…

Volejbols
Tautas bumba
1.vieta – 11.c kl. komanda
2.vieta- 12.bd kl. apvienotā komanda
3.vieta- 12.c kl. komanda
1.vieta – 11.kl. komanda
2.vieta – 10.kl. komanda
3.vieta – 12.kl. komanda
 Basketbols
Badmintons
1.vieta – 12.kl. komanda
2.vieta – 11.kl. komanda
3.vieta – 10.kl. komanda
1.vieta – Aiva Egle (12.d)
2.vieta – Inta Kopcova (11.d)
3.vieta – Juta Rukmane (10.b)
Novuss
Novuss
(zēniem)
1.vieta – Jūlija Tiško (11.b)
2.vieta – Kristīne Liepiņa (10.b)
3.vieta – Veronika Šuļga (11.c)
1.vieta – Guntars Ļuta (12.d)
2.vieta – Ainārs Lociks (10.c)
3.vieta – Kristaps Peipiņš (10.a)
Dambrete
Dambrete
(zēniem)
1.vieta – Sintija Trafimoviča (10.c)
2.vieta – Santa Pārpuce (12.c)
3.vieta – Ilona Sakoviča (12.d)
1.vieta – Austris Ļaksa (12.d)
2.vieta – Oskars Koleda (12.d)
3.vieta – Rolands Vaļeckis (12.c)
Galda teniss
Galda teniss
(zēniem)
1.vieta – Kristīne Pahomova (10.a)
2.vieta – Kristīne Mohova (12.c)
3.vieta – Darja Panfilova (11.a)
1.vieta – Raivis Kokins (12.d)
2.vieta – Rihards Kokins (10.c)
3.vieta – Jānis Danovskis (12.d)

Sporta dienas izskaņā tika aizvadīta draudzības spēle volejbolā starp 12.kl. skolēnu komandu un skolotāju komandu. Arī šoreiz divpadsmitie izrādījās meistarīgāki.

Jā, ikviens piekritīs, ka Sporta diena bija izdevusies, jo iepriekš tika ieguldīti lieli sagatavošanās darbi. Organizatori saka lielu paldies tiesnešiem, protokolistiem, fotoreportieriem; šī diena bija kopīgs KVĢ darbs!