Sasniegumi‎ > ‎

Mācību priekšmetu olimpiādes


Novada datorātrrakstīšanas konkursa rezultāti

Publicēja 2015. gada 15. dec. 00:24Sandra Nemenonoka


Mēs ar Jums lepojamies!
 

Skolas datorātrrakstīšanas konkurss

Publicēja 2015. gada 27. nov. 02:25Sandra Nemenonoka   [ atjaunināts 2015. gada 27. nov. 02:25 ]

7.-8.klasēm:

I vieta - Rinalds Timma
II vieta - Anastasija Ižika
III vieta - Ričards Kokins

APSVEICAM!

Skolas krievu valodas olimpiāde 2015./2016.m.g.

Publicēja 2015. gada 26. nov. 22:28Sandra Nemenonoka

Apsveicam
skolas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus

1.vieta – Daniela Timma 7.klase 
Ligija Zukule 8.klase 

2.vieta – Rinalds Timma 7.klase 
Jana Bargana 8.klase 

3.vieta – Aleksandra Maihailova 7.klase 
Liene Reute 7.klase 
Alvis Stivriņš 8.klase 
Dana Soskova 8.klase 

Krāslavas un Dagdas novadu apvienības angļu valodas olimpiāde 2015./2016.m.g.

Publicēja 2015. gada 26. nov. 22:25Sandra Nemenonoka

SVEICAM 
Krāslavas un Dagdas novadu apvienības angļu valodas olimpiādes uzvarētājus: 
Aiva Staņēviča (12.c) – I vieta 
Edvards Beinarovičs (11.d) – III vieta 
Jakovele Diāna (12.d) – atzinība

Skolas angļu valodas olimpiāde 2015./2016.m.g.

Publicēja 2015. gada 26. nov. 22:23Sandra Nemenonoka

Skolas angļu valodas olimpiādes uzvarētāji:
I vieta      Aiva Staņēviča (12.c)
II vieta    Edvards Beinarovičs (11.d)
                 Inga Orupe (12.c)
III vieta  Edgars Kolodnickis (11.c)

Atzinība
Diāna Jakovele (12.d)
Gunta Maijere (11.b)
Einārs Purvinskis (11.c)
Sintija Skerškāne (10.c)

S V E I C A M 
un 
vēlam veiksmi Dagdas un Krāslavas novada angļu valodas olimpiādē!

Angļu valoda

Publicēja 2011. gada 19. apr. 23:18Anna Spiridovska   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2011. gada 19. apr. 23:34 ]

    Sveicam novada angļu valodas olimpiādes dalībniekus 7.-8. klašu grupā:
Andru Noviku  - 3. vieta
Artūru Gorenko - 3. vieta
Kasparu Miglānu  - atzinība

Krievu valoda

Publicēja 2011. gada 19. apr. 22:55Anna Spiridovska   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2011. gada 19. apr. 23:33 ]

    Sveicam skolas krievu valodas olimpiādes uzvarētājus:
    7. klase
1. vieta - Ivetai Gornikai
2. vieta - Aivaram Dunskism
3. vieta - Gunāram Umbraško
    8. klase
1. vieta - Santai-Marijai Meirānei
2. vieta - Agnesei Bidzānei
              Karinai Šarkovičai
3. vieta - Ivaram Abramovam
              Mārtiņam Skudram
Atzinība - Renātei Šromai

Vācu valoda

Publicēja 2011. gada 5. apr. 23:23Anna Spiridovska   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2011. gada 6. apr. 06:11 ]

    Latgales novada vācu valodas olimpiādē 8.b klases skolēns
Viktors Urkauskis ieguvis 2. vietu. Apsveicam!

Fizika

Publicēja 2011. gada 5. apr. 23:17Anna Spiridovska   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2011. gada 6. apr. 06:12 ]

    Austrumlatvijas 8.-11. klašu skolēnu atklātās fizikas olimpiādes rezultāti:

1. vieta - Sergejam  Demančukam 8.b
2. vieta - Jānim Makņam 8.b
3. vieta - Ivetai Liepiņai 11.d
atzinība - Kristīnei Kitokai 9.a

Matemātika

Publicēja 2011. gada 28. marts 23:32Anna Spiridovska   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2011. gada 29. marts 03:56 ]

Latvijas Republikas IZM
ATZINĪBA
Krāslavas Valsts ģimnāzijas 10. klases skolniecei
Evelīnai Puzo
par sasniegumiem Matemātikas 61. valsts olimpiādē
Ministrs  R.Broks
Rīgā, 18.03.2011.

1-10 of 58