Apsveicam komandas meitenes un skolotāju Viktoriju Nalivaiko!

Publicēja 2010. gada 19. marts 01:01Vjačeslavs Smuļko   [ atjaunināja Sandra Nemenonoka 2010. gada 15. nov. 23:30 ]

Debašu kluba komanda Daigas Ugares, Ilgas Skerškānes un Evijas Vagales sastāvā izcīnīja kārtējo I pakāpes godalgu.
    Darbojoties debašu klubā otro gadu, izcīnītas jau četras I pakāpes godalgas, pēdējā no tām - Latgales reģiona 10.-12. klašu skolēnu debašu konkursā, kas norisinājās Daugavpils pilsētas centra ģimnāzijā, debatējot par tēmu "Latvijas iedzīvotāju darbs ārzemēs veicina/neveicina Latvijas valsts ekonomisko attīstību. Mūsu komanda savāca visvairāk punktu - 163 - no visā Latvijā šoruden notikušo debašu konkursu dalībnieku komandām.
    Iespējams, tieši tāpēc 4. decembrī konkursa rīkotāji it īpaši vēlējās redzēt mūsu komandu Jauno uzņēmējdarbības līderu forumā Rīgā, uz kurieni tika aicināti visu reģionālo debašu konkursu dalībnieki.

("Ezerzeme" 2009.g.15. dec. Nr.96)