Ģimnāzisti - novada debašu turnīra laureāti.

Publicēja 2010. gada 10. nov. 23:30Sandra Nemenonoka   [ atjaunināts 2010. gada 15. nov. 23:41 ]

Debašu sezona ģimnāzijā sākās septembrī, kad darbībai debašu kubiņā aktīvi pieteicās 9.un 10.klašu skolēni. Notika arī pirmais skolas debašu turnīrs. Jaunie klubiņa dalībnieki debatēja par tēmu „Jaunieši cenšas/necenšas piekopt veselīgu dzīvesveidu” .

2010.gada 4.novembrī Daugavpils Valsts ģimnāzijā notika kārtējais novada debašu turnīrs. Debašu tēma – „Sabiedrībai ir/nav jārūpējas par mazāk nodrošinātiem”. Mūsu skolu pārstāvēja divas komandas – 12.d klases skolēni Kristīne Dzalbe, Austris Ļaksa un Ilona Sakoviča un 11.d klases komanda Ilze Andžāne, Mairita Metlova un Iveta Liepiņa.

Turnīrā piedalījās komandas no Daugavpils skolām, no Bebrenes, no Līvāniem, no Rudzātiem. Katra komanda sacentās 2 spēlēs, un abas mūsu komandas uzvarēja pretiniekus, iegūstot 145 un 144 punktus. Diemžēl mums nebija iespējas debatēt ar komandu, kura arī uzvarēja 2 reizes un kopsummā ieguva 147 punktus. Rezultātā mūsu skolas debatētāji ieguva 2.un 3.vietu. Tas ir apsveicams rezultāts.