Volejbola sacensības 6.- 7. klašu komandām

Publicēja 2018. gada 2. maijs 06:13Sandra Nemenonoka
    2018.gada 19. aprīlī, Krāslavas Valts ģimnāzijas sporta zālē, norisinājās Krāslavas un Dagdas novadu skolu volejbola sacensības 6.-7. klašu skolēniem. Sacensībās piedalījās trīs zēnu un trīs meiteņu komandas – Krāslavas Valsts ģimnāzija, Krāslavas Varavīksnes un Dagdas vidusskola. Sacensību mērķis ir popularizēt volejbolu, veselīgo dzīvesveidu, veidot sadarbību starp pilsētas skolām.

Šīs vecuma grupas skolēni pirmo reizi satikās uz volejbola laukuma un ar interesi vēroja, kā spēlē viņu vienaudži no citām skolām, atbalstīja katru komandu, pārdzīvoja par neveiksmēm un priecājās par uzvarēto punktu.

Krāslavas Valsts ģimnāzijas abas komandas ieguva
godalgoto pirmo vietu, Dagdas vidusskolas komandas ierindojās otrajā vietā un Krāslavas Varavīksnes komandas tika apbalvoti par trešo vietu.

Paldies Krāslavas novada domei par sniegto atbalstu sportistu apbalvošanā ar medaļām.

Paldies sporta skolotājiem I. Lukšam, I. Bernatei, H. Kavinskim, KVĢ administrācijai par viesmīlīgu uzņemšanu.
Krāslavas Valsts ģimnāzijas
sporta skolotājs D. Duškins