Tikšanās ar mūsu skolas absolventi - Renātu Klaģišu.

Publicēja 2014. gada 5. febr. 23:55Sandra Nemenonoka

Kā izvēlēties īsto nākotnes profesiju, kādi  faktori šeit būtu noteicošie?

Labs sākums 10. klašu karjeras izglītībā bija tikšanās ar mūsu skolas lepnumu - Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 4. kursa studenti Renātu Klaģišu.

Skolas laikā Renāta bija  triju Valsts olimpiāžu, vairāku konkursu  laureāte, L*Oreal firmas stipendiāte u.t.t. Arī pašreiz viņa ir izcila studente, Vītolu fonda stipendiāte, Loru pulciņa dalībniece , RSU studentu pārvaldes darbiniece,  daudzpusīga un interesanta personība

Uz tikšanos ar Renātu ieradās arī 11. un 12. klašu skolēni. Sevišķi daudz jautājumu bija tiem, kuri nolēmuši saistīt savu nākotni ar medicīnu.

Renāta pastāstīja, ka ļoti augstu vērtē mūsu skolā iegūtas zināšanas un patiesi lepojas, ka mācījusies tieši Krāslavas Valsts ģimnāzijā. RSU viņai bieži jautājot, no kuras skolas viņa esot, kad izdzird Krāslavas vārdu, tad tiekot pārjautāts, vai tā esot tā pati plaši pazīstamā Krāslavas Valsts ģimnāzija?