Peru arqueologico

Publicēja 2010. gada 19. apr. 22:44Anna Spiridovska   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2010. gada 20. apr. 23:26 ]
        Bagātīgi ilustrētā grāmata par Dienvidamerikas valsts  Peru vēsturi iepazīstina ar senākajiem indiāņu mākslas, kultūras un vēstures pieminekļiem - cietokšņiem (Maču Pikču),observatorijām ar saules pulksteņiem, nekropolēm, pakāpjveida piramīdām, keramikas traukiem ar stilizētiem reljefiem un iegravējumiem, kā arī ar unikālajiem zīmējumiem klintīs un tuksneša smiltīs. Teksts ir angļu un spāņu valodās. Šo grāmatu skolas bibliotēkai uzdāvināja 2007. gada absolvente  Evita Kjapsņa, kura pašlaik dzīvo Peru. Pagājušajā piektdienā viņa viesojās skolā, tikās ar skolēniem un skolotājiem un stāstīja savus iespaidus par šo tālo un noslēpumaino zemi.