Latvijas Kultūras kanona konkurss 2016-2017 "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei"

Publicēja 2016. gada 30. nov. 03:00Sandra Nemenonoka   [ atjaunināts 2016. gada 30. nov. 03:39 ]

Latvijas Kultūras kanons Latviju sveic ik gadu, aicinot vidusskolēnus piedalīties konkursā. Šogad konkurss norisinās jau 5 gadu un moto šogad ir Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei - ikvienam, ik dienu.

Latvijas Kultūras kanona konkurss vidusskolēniem norisināsies trīs kārtās. Pirmajā, reģionālajā, kārtā 10.novembrī Latgales vēstniecībā "Gors" pulcējās Latvijas Kultūras kanona konkursa 2016-2017 "Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei" Latgales reģiona dalībnieki.

Krāslavas Valsts ģimnāzija jau piekto gadu piedalās Latvijas kultūras kanona konkursā. Arī šogad piedalīšanās konkursā bija veiksmīga – 1.vieta. Tātad, kopā ar Bebrenes vispārizglītojošo un profesionālo vidusskolu piedalīsies konkursa otrajā un trešajā kārtā.

Krāslavas Valsts ģimnāziju šogad pārstāvēja 11. klases – Laura Dzalbe no 11.d klases, Sintija Skerškāne un Justīns Stivriņš no 11.c klases.

Konkursa otrā kārta notiks 20. janvārī  Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā "Zirgu pasts", kur  satiksies radošajā darbnīcā ar firmas "Brain Games" pārstāvjiem.

Paldies komandai par radošumu un patstāvību!