Uz godalgoto vietu pjedestāla...

Publicēja 2012. gada 26. febr. 01:31Krāslavas Valsts Ģimnāzija   [ atjaunināja Vjačeslavs Smuļko 2012. gada 27. febr. 04:13 ]
    21. februārī Krāslavas Valsts ģimnāzijas telpu futbola izlase (deviņi 10.-12.klašu skolnieki) piedalījās Latgales skolu kausā telpu futbolā un izcīnīja godpilno III vietu piecu komandu kopvērtējumā.

Ikviena komanda bija spēlējusi novada čempionātā, un labākā no katra novada devās uz Preiļiem. KVģ komanda bija vienīgā turnīra komanda, kas nebija spēlējusi novada turnīrā, jo nekas tāds netika rīkots.

Turnīra laikā tika izcīnīti četri punkti, uzvarot Viļānus (2:1) un neizšķirtu maču aizvadot ar Ilūksti (1:1). Diemžēl tika piedzīvoti arī zaudējumi vietējai Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai (0:1) un Rēzeknes 5.vidusskolai (0:1).

Visas komandas bija līdzīgas, un, iespējams, spēlējot vēlreiz, rezultāti būtu pretēji.

Ikkatrs KVģ komandas futbolists ir apmierināts un ar lielāko prieku vēlētos piedalīties arī nākošgad.

Nevar nepieminēt, ka kopā ar komandu devās skolotājs Harijs Misjuns un divas fanes no 10.c klases, arī viņi priecājās par gūtajām uzvarām un atbalstīja Krāslavas Valsts ģimnāzijas telpu futbola izlasi.

Egīls Japiņš